Дюрант запросив обмін з Брукліна

Сталося те, на що вже ніхто не очікував.
30 червня, 22:10
Кевін Дюрант / Getty Images
Кевін Дюрант / Getty Images

Усі надії Брукліна на чемпіонство у сезоні-2022/23 можуть бути зруйновані. Як повідомляє інсайдер ESPN Едріан Вожнаровскі , зірка Нетс Кевін Дюрант запросив у команди обмін.

За інформацією Вожнаровскі, генеральний менеджер Брукліна Шон Маркс працює з Дюрантом та його бізнес-менеджером Річем Клейманом над пошуком угоди для зірки франшизи.

Читайте також: Денвер та Вашингтон обмінялися чотирма гравцями

Невідомо, чим викликано бажання Кей Ді покинути організацію. Раніше потенційний запит Кевіна пов'язували з відходом із команди Кайрі Ірвінга, проте скандальний захисник погодився залишитися в Брукліні, прийнявши опцію гравця.

Повідомляється, що Кевін Дюрант та Кайрі Ірвінг не контактували з франшизою після того, як Ірвінг погодився на опцію, і існувало відчуття неминучості того, що Дюрант зрештою попросить про обмін, що й сталося.

Оскільки Нетс готуються до обміну одного з найцінніших торгових активів, які будь-коли існували на ринку, весь ростер команді буде доступний для включення до угоди.

Вважається, що пакет, який потенційні щасливчики мають намір запропонувати за Дюранта, буде найбільшим в історії НБА. Нагадаємо, що влітку 2021 Кевін Дюрант підписав 5-річне продовження на 234,4 мільйона доларів.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK