З поверненням до лазарету: ЛаВін знову отримав травму

Зірка Чикаго пропустить якийсь час, хоча в команді, напевно, до цього вже звикли.
20 січня, 11:19
Зак ЛаВін / Getty Images

Захисник Чикаго Буллз Зак ЛаВін пропустить щонайменше один тиждень через вивих правого гомілкостопа, повідомляє ESPN.

ЛаВін пошкодив гомілкостоп у третій чверті переможного матчу з Торонто (116:110) днем ​​раніше. Одразу після травми 28-річний гравець залишив майданчик.

У відчаї від травми він жбурнув рушник у порожній стілець на шляху до лави запасних, перш ніж вирушити в роздягальню.

Баскетболіст ненадовго повернувся у гру в четвертій чверті, але пішов назад приблизно через дві хвилини ігрового часу.

Нагадаємо, що Зак ЛаВін пропустив 17 матчів через травму правої стопи. Після повернення він встиг зіграти у семи матчах регулярного сезону.

У цих семи іграх він набирав у середньому 15,6 очка, 5,9 підбирання і 5,3 передачі, що є найвищим показником підбирань і передач у його кар'єрі.

На даний момент Чикаго йде у зоні плей-ін на Сході, посідаючи дев'яте місце з балансом перемог 20-23. Без ЛаВіна Буллз виграли 10 із 17 матчів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Чікаго Буллз Зак ЛаВін