Лідер Міннесоти залишив матч проти Сакраменто, щоб встигнути на пологи

Навряд чи хтось буде злитися на нього, незважаючи на поразку команди.
2 березня, 17:30
Ентоні Едвардс / Getty Images

Минулої ночі в рамках регулярного сезону НБА Міннесота на своєму паркеті в овертаймі програла Сакраменто з рахунком 120:124.

Тімбервулвз, напевно, не вистачило їхнього лідера в особі Ентоні Едвардса. Справа в тому, що 22-річний захисник провів на майданчику лише 19 хвилин, після чого він залишив гру.

Як повідомляє ClutchPoints, причина, щоб піти з матчу, була більш ніж поважною. Баскетболіст поспішав на пологи - його дівчина Джанін Робел народила йому дитину.

За 19 хвилин на майданчику Едвардс встиг набрати 11 очок, 2 підбирання та 2 передачі.

Незважаючи на поразку, Міннесота продовжує посідати перше місце Західної конференції, маючи баланс перемог 42-18.

Раніше стало відомо, що Віктор Вембаньяма став володарем унікального статистичного досягнення НБА.