Україна обіграла Нідерланди в останньому матчі відбору ЧС-2023

Підопічні Айнарса Багатскіса в поєдинку, що нічого не вирішував, без проблем обіграли абсолютного аутсайдера групи.
2023 г., 26 лютого, 20:01
Україна - Нідерланди / ФБУ

У неділю, 26 лютого, у Ризі (Латвія) відбувся останній матч збірної України у рамках кваліфікації чемпіонату світу 2023 року.

У 10-му турі групового етапу команда Айнарса Багатскіса, яка втратила всі шанси на вихід на мундіаль після поразки Італії, зустрілася з Нідерландами, які програли усі дев'ять матчів групи L.

Українці вирішили не псувати своїм опонентам статистику, завдавши їм десятої поразки.

На велику перерву збірні пішли за рахунку 34:31, що могло подарувати нідерландцям надію на перемогу. Проте третя чверть усе вирішила. Україна забрала цю 10-хвилинку з рахунком 23:8, після чого дозволила собі розслабитися наприкінці поєдинку.

Джерело: ФБУ

У підсумку збірна України завершує кваліфікацію на п'ятому місці, маючи баланс перемог 4-6. А на чемпіонат світу з групи L поїдуть Іспанія, Італія та Грузія.

Україна - Нідерланди 72:56 (18:17, 16:14, 23:8, 15:17)

Україна: Санон (17 + 3 підбирання + 5 передач), Герун (11 + 6 підбирань), Близнюк (10), Конєв (8 + 7 підбирань), Бобров (6 + 3 підбирання), Липовий (6 + 6 підбирань), Пустовий (6 + 3 підбирання), Лукашов (5 + 4 підбирання + 4 передачі), Войналович (3 + 4 підбирання), Шундель (0 + 3 підбирання).

Нідерланди: Крааг (16 + 8 підбирань), К. ван дер Вурст (13 + 4 підбирання + 9 передач), Брандвейк (11 + 5 підбирань), Б. ван дер Вурст (6 + 4 підбирання), Бісгар (5 + 5 підбирань), Стольк (3), Кута (2 + 4 підбирання), Верверс (0 + 3 передачі).