Україна у клатчі обіграла Ісландію, продовжуючи боротьбу за вихід на ЧС-2023

Наші баскетболісти взяли реванш за прикру поразку в овертаймі минулого літа.
2022 г., 14 листопада, 18:06
Збірна України з баскетболу / ФБУ

У понеділок, 14 листопада, у Ризі відбувся восьмий матч групового етапу відбору чемпіонату світу 2023 року, у якому збірна України перемогла збірну Ісландії з рахунком 79:72.

Після невдалої першої чверті, яка була програна 14:18, підопічні Айнарса Багатскіса забрали другу чверть, пішовши на велику перерву з перевагою у два очки.

У третій 10-хвилинці у нашої команди знову не пішла гра, яка призвела до того, що вже ісландці стали лідерами перед заключною чвертю.

На щастя, Багатскіс знайшов потрібні слова, які зарядили наших баскетболістів на ривок, який вони влаштували, та в клатчі довели справу до перемоги.

Наразі Україна посідає четверте місце своєї групи: після восьми зіграних турів наші співвітчизники заробили 11 очок.

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація
Група L. Рига (Латвія)

Україна - Ісландія 79:72 (14:18, 21:15, 16:20, 28:19)

Україна: Липовий (16 + 4 підбирання), Сидоров (8 + 4 передачі), Герун (6 + 10 підбирань), Ткаченко (6 + 10 підбирань), Войналович (2) - старт; Кравцов (13 + 6 підбирань), Крутоус (13), Лукашов (10 + 5 підбирань + 6 передач), Бобров (2).

Збірна України йде на перерву до самого лютого, коли відбудуться дві найважливіші ігри відбору: 23 лютого зіграємо проти Італії, а 26 лютого знову зустрінемося з Нідерландами, які нещодавно були обіграні 96:77