Шредер – MVP чемпіонату світу-2023

Лідер збірної Німеччини здобув головну індивідуальну нагороду турніру.
2023 г., 10 вересня, 18:22
Денніс Шредер / Getty Images

Збірна Німеччини у непростому поєдинку обіграла збірну Сербії та вперше у своїй історії стала чемпіоном світу з баскетболу.

ФІБА у своїх соціальних мережах назвала найціннішого гравця за підсумками всього турніру.

У результаті MVP чемпіонату світу-2023, що пройшов, був визнаний розігруючий збірною Німеччини Денніс Шредер.

У восьми матчах турніру 29-річний захисник у середньому набирав 19,1 очка, 2 підбирання та 6,1 передачі. У фіналі він став найкращим гравцем усієї зустрічі, набравши 28 очок, 2 підбирання та 2 передачі за 34 хвилини на паркеті.

Нагадаємо, що у матчі за третє місце Канада обіграла США і також уперше у своїй історії здобула медалі чемпіонату світу.