Україна розгромила Кіпр у другому турі Євробаскету U-18

Українські баскетболісти не мали проблем у грі проти явного аутсайдера.
27 липня, 18:34
Україна - Кіпр / ФБУ

У суботу, 27 липня, відбувся матч другого туру групи С на юнацькому чемпіонаті Європи, в якому збірна України після поразки від Чехії зійшлася зі збірною Кіпру.

Протягом усього поєдинку українські баскетболісти володіли перевагою, яку вони не соромилися розвивати. Особливо це було помітно у другій чверті, яка завершилась із рахунком 21:8.

Відпочивши під час великої перерви Україна продовжила збільшувати відрив, а в заключній чверті відбулося справжнісіньке побиття - кіпріоти зуміли набрати всього два очки, тоді як у їхнє кільце влетіло 21 очко.

Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу збірної України із рахунком 93:42. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Лука Лохманчук, який набрав 17 очок

Україна — Кіпр 93:42 (22:16, 21:8, 29:16, 21:2)

Україна: Лохманчук (17), Йяму (14 + 9 підбирань), Сушкін (7 + 5 підбирань), Колобов (6 + 5 перехоплень), Ситар (3) — старт; Сінник (10 + 7 підбирань), Упир (8 + 3 перехоплення), Гогуленко (8), Король (7), Липка (6), Романиця (4), Балюк (3).

У третьому турі збірна України зіграє проти збірної Боснії та Герцеговини, яка у першому турі також "знищила" Кіпр (97:44). Ця зустріч відбудеться у неділю, 28 липня, о 14:30 за київським часом.