iSport.ua

"Рішення з думками про майбутнє": Директор команди Усика пояснив відмову від поясів

Представник українського боксера розповів, чому той звільнив титули.
Сьогодні, 18:58       Автор: Ігор Міщук
Олександр Усик / Getty Images
Олександр Усик / Getty Images

Сергій Лапін, директор команди колишнього чемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика, прокоментував відмову боксера від титулів WBC, WBA та IBF.

За його словами, український боксер вирішив надати можливість поборотися за пояси іншим бійцям дивізіону і хоче, щоб титули зібрав його екссуперник, який нині працює у його команді, Ентоні Джошуа.

Читайте також: Усик приголомшив заявою, відмовившись від усіх своїх титулів

"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було прийняте з думками про майбутнє суперважкої ваги. Олександр звільнив титули санкціонуючих організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову їх об'єднати.

Щодо самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями в США, де він хоче написати останній розділ своєї боксерської спадщини", - наводить слова Лапіна ESPN.

Водночас директор команди Усика заявив, що український боксер зберіг пояс The Ring.

Раніше президент WBC оцінив рішення Усика звільнити титули.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Олександр Усик

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK