Батько Ф'юрі вимагає звільнити тренера, який проговорився, що Тайсон не готувався до бою з Усиком

Джон Фьюрі знайшов "зрадника" в команді сина і хоче, щоб той відповів за злив інформації.
31 березня, 14:32
Тайсон Ф'юрі та ШугарГілл Стюард / Getty Images
Тайсон Ф'юрі та ШугарГілл Стюард / Getty Images

Джон Фьюрі, батько володаря титулу WBC у надважкій вазі Тайсона Ф'юрі, жорстко прокоментував слова тренера ШугараГілла Стюарда, який зізнався, що британець навіть не розпочинав підготовку до об'єднавчого бою з чемпіоном за версіями WBA, WBO та IBF Олександром Усиком.

На думку Ф'юрі-старшого, таким чином фахівець зрадив його сина та за такі заяви він має бути звільнений.

Читайте також: "Нічого не робили під Усика": Тренер Ф'юрі зробив несподіване зізнання про підготовку до бою

"Тайсон знає мою думку. Люди, які оточують його, хочуть звільнення. Повний лот. Якщо ви стоїте поряд, то й повинні підтримувати в усьому. Тайсон - мій син і я буду з ним поряд до самої смерті.

Та історія з ШугаромГіллом на днях, про що це, чорт забирай, було? "Я тут тільки заради Околі". Про що він казав? Я бачив, як він тренує Тайсона. Він жив у будинку Тайсона. Там була його дружина, і він ходив до зали. Я бачив, як він тренував Тайсона.

І раптом він чинить, як вчинив Юда Іскаріот із Ісусом Христом. Що, чорт забирай, відбувається? Для мене це звільнення. Іншого варіанта немає.

Це засмучує. Тайсон закохався у цих людей, але тепер він розуміє, що вони не ті, ким здаються. Уся справа у знаках фунта. Тайсон поставить ШугараГілла на місце", - наводить слова Джона Ф'юрі Metro.

Раніше батько Тайсона Ф'юрі також зробив припущення про майбутнього суперника Олександра Усика після зриву переговорів про бій із його сином.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK