Кочергін забив у матчі Ліги чемпіонів

Владислав відкрив рахунок у грі проти Аріса.
2023 г., 8 серпня, 21:25
Владислав Кочергін / Ракув

У рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Ракув із Ченстохова зустрічається з Арісом із Лімассола.

Рахунок у поєдинку було відкрито вже на 7 хвилині. Вдалося "розпечатати" ворота суперника українському хавбеку Ракува Владиславу Кочергіну.

Українець замкнув пас із правого флангу, відправивши м'яч у вже, фактично, порожні ворота кіпрської команди.

Зазначимо, що наразі Кочергін ділить звання найкращого бомбардира команди в ЛЧ разом із ще кількома футболістами. На його рахунку 2 голи в турнірі, раніше він забивав естонській Флорі.

На момент написання новини в матчі Ракув - Аріс триває перший тайм. Рахунок - 1:0 на користь польської команди.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Владислав Кочергін Ракув