Вівчаренко відзначився дебютним голом за Динамо

Захисник киян зрівняв рахунок у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів зі Штурмом.
2022 г., 10 серпня, 08:38
Костянтин Вівчаренко / ФК Динамо Киев

Київське Динамо у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у додатковий час здобуло перемогу з рахунком 2:1 над Штурмом.

У цьому поєдинку дебютний гол у складі "біло-синіх" на свій рахунок записав лівий захисник киян Костянтин Вівчаренко.

20-річний футболіст з'явився на полі на 71-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь Штурму, а на 97-й хвилині після передачі Віктора Циганкова зрівняв рахунок у поєдинку.

Раніше в матчі-відповіді другого раунду кваліфікації з Фенербахче (2:1) Вівчаренко дебютував за першу команду Динамо та відзначився першим асистом.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і огляд матчу Штурм - Динамо (1:2).