Селтік - Реал Мадрид 0:3 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Представляємо вашій увазі відео голів та найяскравіших моментів перемоги "бланкос" у Глазго.
2022 г., 7 вересня, 01:00
Вінісіус Жуніор / Getty Images

У вівторок, 6 вересня, відбувся матч першого туру групи F Ліги чемпіонів, в якому шотландський Селтік на своєму полі приймав мадридський Реал. Перемогу у поєдинку святкували "вершкові" з рахунком 3:0.

Втративши у першому таймі Каріма Бензема, підопічні Карло Анчелотті перенесли питання про виявлення переможця протистояння на другу 45-хвилинку. Після перерви голами відзначилися Вінісіус Жуніор, Лука Модрич та Еден Азар, на рахунку якого також результативна передача.