Шахтар - Селтік 1:1 Огляд матчу та відео голів матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги небезпечні моменти та забиті м'ячі зустрічі.
2022 г., 14 вересня, 22:50
Шахтар Донецьк / ФК Шахтер Донецк

У середу, 14 вересня, у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар зустрічається із Селтіком.

Перші хвилини матчу виявилися вельми небезпечними для воріт українського клубу, оскільки гості одразу ж кинулися в атаку.

Через кілька моментів старання Селтіка винагородилися. Вже на 10 хвилині Рео Хатате відкрив рахунок, пробивши точно повз Трубіна.

Але, на щастя, у середині першої половини гри український колектив поновив паритет зусиллями Михайла Мудрика.

У час, що залишився, у обох команд були моменти, проте зустріч так і завершилася внічию 1:1.

Шахтар – Селтік 1:1

Голи: Мудрик, 29 – Хатате, 10

Шахтар: Трубін – Конопля, Матвієнко, Бондар, Л. Тейлор – Степаненко – Мудрик, Судаков (Очеретько, 77), Бондаренко (Джурасек, 74), Зубков (Траоре, 61) – Швед (Петряк, 61).

Селтік: Харт - Г. Тейлор, Енц, Картер-Уікерс, Юранович - Хатате (Тернбулл, 68), Макгрегор, О'Райлі (Муй, 68) - Жота (Абада, 86), Фурухасі (Якумакіс, 68), Хакшабанович (Маеда, 46).

Попередження: Єнц, 52

Нагадаємо, що раніше в Юнацькій Лізі УЄФА Шахтар U-19 впорався зі своїми однолітками з Шотландії, здобувши другу перемогу в розіграші турніру.

Джерело: MEGOGO[[/link_direct]