Баварія рознесла Вікторію Пльзень у матчі Ліги чемпіонів

Мюнхенці в домашньому поєдинку відправили у ворота чеської команди п'ять м'ячів без відповіді.
2022 г., 4 жовтня, 21:49
Баварія здобула розгромну перемогу / Getty Images

У вівторок, 4 жовтня, Баварія у рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів приймала на своєму полі Вікторію Пльзень.

Підопічні Юліана Нагельсманна здобули розгромну перемогу, здолавши суперника з рахунком 5:0, і зміцнили своє лідерство в квартеті.

Ще до середини першого тайму Баварія забезпечила собі більш ніж комфортну перевагу зусиллями Лероя Сане, Сержа Гнабрі та Садіо Мане. Після перерви мюнхенці відзначилися ще двічі - Сане оформив дубль, а крапку в поєдинку поставив Ерік Чупо-Мотінг, який вийшов на заміну.

Баварія - Вікторія Пльзень 5:0 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

Баварія зі стовідсотковим показником набраних очок після трьох матчів і без пропущених голів очолює таблицю групи С Ліги чемпіонів. Вікторія програла всі три поєдинки. Барселона та міланський Інтер мають по три бали та очну зустріч у запасі.

Баварія - Вікторія Пльзень 5:0

Голи: Сане, 7, 51, Гнабрі, 13, Мане, 21, Чупо-Мотінг, 59

Баварія: Ноєр - Мазрауї, Упамекано (Павар, 72), де Лігт, Девіс (Станішіч, 46) - Гравенберх, Горецка (Забітцер, 72) - Сане (Тель, 58), Мусіала (Чупо-Мотінг, 46), Мане - Гнабрі

Вікторія: Тврдонь - Голік, Гейда (Тижані, 63), Перница, Гавел - Калвач, Ндіай - Копіц (Ірка, 58), Влканова (Ємелка, 46), Москера (Пілар, 85) - Хори (Бессі, 58)

Попередження: Хори, 29

Нагадаємо, що матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Інтер - Барселона відбудеться також у вівторок, 4 жовтня, та розпочнеться о 22:00 за київським часом.