Баварія - Вікторія Пльзень 5:0 Відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найкращі моменти єврокубкового поєдинку.
2022 г., 4 жовтня, 22:32
Баварія розгромила Вікторію / Getty Images

У вівторок, 4 жовтня, Баварія у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів зустрічалася на своєму полі з Вікторією Пльзень.

Команда Юліана Нагельсманна впевнено розібралася із суперником, здобувши розгромну перемогу з рахунком 5:0.

У першому таймі перевагу в три м'ячі господарям забезпечили точні удари Лероя Сане, Сержа Гнабрі та Садіо Мане. Після перерви мюнхенці продовжили громити опонента - дубль оформив Сане, а остаточний результат зустрічі встановив Ерік Чупо-Мотінг.

Після цієї перемоги Баварія з дев'ятьма очками та без пропущених м'ячів продовжує очолювати свою групу Ліги чемпіонів. Вікторія зазнала поразок у всіх трьох поєдинках.