Настав час Луніна? Груба помилка Куртуа призвела до пропущеного м'яча Реала у матчі з Ліверпулем

Бельгієць на рівному місці подарував гол супернику.
2023 г., 21 лютого, 22:37
Гол Салаха / Getty Images

Мадридський Реал в рамках 1/8 фіналу на Енфілді зустрічається з Ліверпулем і вже на 14-й хвилині матчу "червоні" повели в рахунку 2:0.

Другий гол забив Мохамед Салах, але головним винуватцем цього м'яча був голкіпер Тібо Куртуа. Бельгієць в своєму штрафному втратив м'яч в простій ситуації і саме єгиптянин був найближче.

Салах підібрав ігровий снаряд і відправив його в ворота.

Відмітимо, що перший гол-красень був забитий Дарвіном Нуньєсом вже на 4-й хвилині. В середині першого тайму Вінісіус зміг відіграти один м'яч.

Слідкуйте за подіями матчу Ліверпуль - Реал Мадрид разом з онлайн-трансляцією на ISPORT.