"Перемога зарядить нас позитивом": Тренер Челсі оцінив успіх у матчі з Боруссією Дортмунд

Лондонська команда зуміла відігратися та здобути путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.
2023 г., 8 березня, 09:58
Грем Поттер / Getty Images

Головний тренер Челсі Грем Поттер поділився емоціями після перемоги над Боруссією Дортмунд у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Лондонська команда відігралася після мінімальної поразки у першому поєдинку, здолавши суперника з рахунком 2:0, що дозволило їй вийти в чвертьфінал турніру.

"Якщо чесно, навіть не можу зрозуміти, що відчуваю. Емоцій дуже багато. Можете собі уявити, якою була напруга в кінцівці.

Вважаю, хлопці зіграли фантастично. Вони добре діяли, створили кілька гольових моментів, тому я просто радий, що вони здобули перемогу. Усі ми зараз у чудовому настрої.

У роздягальні була чудова атмосфера. Усі дуже раді. У нас був непростий відрізок. Хотіли перемогти та вийти до чвертьфіналу. Цей турнір дуже важливий для нас. Перемога зарядить нас позитивом на найближчі тижні", - наводить слова Поттера офіційний сайт УЄФА з посиланням на BT Sport.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів Челсі - Боруссія Дортмунд (2:0).