Тоттенгем - Мілан: Відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 08.03.2023

Колективи не змогли порадувати фанатів голами в матчі-відповіді.
2023 г., 9 березня, 00:48
Тоттенгем - Мілан / Getty Images

У середу, 8 березня, у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Тоттенгем на своєму полі приймав Мілан. У першій зустрічі міланський клуб здобув мінімальну перемогу - 1:0.

Команди з перших хвилин діяли обережно, створивши лише кілька моментів у першому таймі.

У другій половині зустрічі колективи стали діяти агресивніше, але до голів це не призвело. Свої найкращі моменти мали Кейн, Леау, але ті не використали свої шанси.