Бенфіка - Зальцбург 0:2 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 20.09.2023

Анатолій Трубін дебютував за нову команду в єврокубку поразкою австрійському підрозділу Ред Булл.
2023 г., 21 вересня, 01:03
Бенфыка - Зальцбург / Getty Images

Бенфіка та Зальцбург зійшлися у матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону-2023/24.

Анатолій Трубін знову отримав шанс проявити себе, вийшовши у стартовому складі "орлів". Але вже на другій хвилині він привіз пенальті, який гості не зуміли реалізувати.

Проте вони впоралися з цим завданням десятьма хвилинами пізніше, коли Антоніо Сілва зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і отримав за це пряму червону картку. Роко Шимич із "позначки" переграв українського голкіпера.

А одразу після перерви австрійський колектив подвоїв свою перевагу за рахунок гола Оскара Глуха, який став автором останнього взяття воріт даної зустрічі.