Реал - Брага 3:0 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів 08.11.2023

Український голкіпер безпосередньо вплинув на успіх своєї команди.
2023 г., 9 листопада, 09:36
Реал - Брага / Getty Images

Мадридський Реал розгромив Брагу у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на перших хвилинах поєдинку за рахунку 0:0 Андрій Лунін, який вийшов у стартовому складі через пошкодження Кепи Аррісабалаги, не дав відзначитися супернику, який отримав право на пенальті.

Ще до перерви "бланкос" вийшли вперед завдяки голу Браїма Діаса, а у другому таймі бразильський дует Вінісіуса Жуніора та Родріго довів рахунок до розгромного.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Реал Мадрид - Брага у четвертому турі Ліги чемпіонів:

Реал - Брага 3:0
Голи: Браїм Діас, 29, Вінісіус, 59, Родріго, 61

xG: 2.30 - 1.20
Удари: 18 - 7
Удари в площину: 7 - 3
Володіння м'ячем: 49% - 51%

Реал Мадрид: Лунін, Менді (Гарсія, 84), Фернандес, Рюдігер, Васкес (Карвахаль, 74), Кроос, Камавінга, Вальверде (Пас, 77), Діас (Модрич, 74), Вінісіус Жуніор, Родріго (Хоселу, 77).

Брага: Магальяйнс, Борха, Ніакате, Фонте, Гомес (Мендес, 62), Саласар (Ель-Мусраті, 62), Карвальо, Моутінью, Брума (А. Орта, 77), Джало (Банза, 77), Р. Орта (Руїс, 62).