Шахтар - Антверпен 3:1 відео голів та найкращих моментів матчу Юнацької Ліги УЄФА 28.11.2023

"Помаранчево-чорні" здобули перемогу, яка, на жаль, вже ні на що не вплине.
2023 г., 28 листопада, 17:56
Шахтер - Антверпен / ФК Шахтер Донецк

У вівторок, 28 листопада, у рамках п'ятого туру групового етапу Юнацької Ліги УЄФА зійшлися український Шахтар та бельгійський Антверпен.

Вже на 7-й хвилині поєдинку "гірники" вийшли вперед завдяки голу Олександра Тимошенко. Наступний гол у матчі відбувся лише у середині другого тайму, коли бельгійці зрівняли рахунок.

Але за 9 хвилин українці знову вирвалися в лідери за рахунок автогола суперника. Точку у грі поставив Данило Савін за 7 хвилин до кінця основного часу, в резулльтаті чого Шахтар здобув перемогу з рахунком 3:1.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Шахтар - Антверпен у п'ятому турі Юнацької Ліги УЄФА:

Шахтар U-19 - Антверпен U-19 3:1
Голи: Ющенко, 7, Ельмажад, 69 (аг.), Савін, 83 - Вандеплас, 60.

Володіння м'ячем: 51% - 49%
Удари: 11 - 13
Удари в площину: 7 - 8
Фоли: 7 - 18
Атаки: 106 - 128

Шахтар U-19: Барченко - Дрозд, Башмарін, Данковський, Огарков - Янович (Сметана, 46), Ющенко (Трифаненко, 77), Лосенко (Косриця, 64), Цуканов (Бундаш, 77), Гармаш (Савін, 57) - Ломага.

Антверпен U-19: Девалькенер - Рендерс, Ельмажад, Ісса (Де Віт, 86), Гількенс (Абдельхамід, 46) - Куртенс (Годелайне, 74), Хореманс, Вестратен (Ван Хельден, 86) - Хамдауї, Вандеплас, Туйпенс.