Найцікавіше мадридці припасли на останні хвилини.
2023 г., 30 листопада, 00:05
Реал - Наполі / Getty Images

У середу, 29 листопада, мадридський Реал удома приймав Наполі.

Матч одразу розпочався на високих швидкостях, вже на 9-й хвилині попри всі зусилля Луніна Сімеоне відкрив рахунок. Однак довго радіти неаполітанцям не довелося, за дві хвилини Родріго повернув на поле нічию.

А ще через 10 хвилин забив ніхто інший, як Джуд Беллінгем, який проводить неймовірний сезон. До кінця тайм на полі тривала агресивна відкрита гра, але рахунок більше не змінювався.

Другий тайм стартував знову з швидкого голу Наполі, Замбо Ангісса вбив м'яч під ближню штангу. Гості продовжили активно атакувати та забили знову, але Осімхен опинився в офсайді.

А ось останні хвилини матчу залишилися за мадридцями, які увімкнулися і створили відразу кілька дуже небезпечних моментів. А врятував Реал 19-річний Ніколас Пас, який метрів з 20 зміг нарешті пробити Мерета. А наприкінці крапку поставив Хоселу.

4:2, впевнена перемога Реала, а Наполі все ще не гарантує собі участь у плей-офф ЛЧ.

Статистика матчу Реал - Наполі 5-го туру Ліги чемпіонів

Реал - Наполі 4:2
Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Пас, 84, Хоселу, 90+4 - Сімеоне, 9, Ангісса, 47

Очікувані голи (xG): 2,77 - 1,35
Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 20 - 11
Удари в площину: 9 - 3
Фоли: 6 - 14
Кутові: 5 - 4

Реал: Лунин - Карвахаль, Алаба, Рюдигер, Менди (Начо, 87) - Кроос, Себальос (Хоселу, 57), Вальверде, Беллингем - Браим Диас (Пас, 65), Родриго (Васкес, 87).

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Натан, Жезус (Занолі, 87) - Лоботка, Зеліньскі (Елмас, 65), Ангісса - Політано (Каюсте, 78), Кевар ).