ПСВ - Арсенал 1:1 огляд матчу та результат гри 12.12.2023

Команди обмінялися голами та розділили очки.
2023 г., 12 грудня, 21:42
ПСВ - Арсенал / Getty Images

У вівторок, 12 грудня, у рамках шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів ПСВ приймав Арсенал. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

На гол форврада лондонців Едді Нкетія на 41-й хвилині господарі змогли відповісти забитим м'ячем нападаючого Йорбе Вертессена на початку другого тайму.

Зазначимо, український фулбек Арсеналу Олександр Зінченко просидів на лаві запасних весь матч.

За підсумками шести турів групового етапу ЛЧ ПСВ зайняв другий рядок із дев'ятьма балами, а Арсенал став першим, набравши 13 очок.