Баварія - Реал 2:2 Огляд та результат матчу Ліги чемпіонів 30.04.2024

Мюнхенський і мадридський клуб виявлять фіналіста у зустрічі у відповідь.
30 квітня, 23:51
Баварія - Реал / Getty Images

У вівторок, 30 квітня, у рамках першого матчу півфіналу Ліги чемпіонів Баварія приймала Реал. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Перший тайм пройшов під явним домінуванням мюнхенської команди, проте величезна кількість моментів – не гарантія голів. Приклад цього став гол Вінісіуса після шикарного пасу Тоні Крооса в середині тайму, який вивів мадридців уперед.

Джерело: Getty Images

Вже у другому таймі Баварія вистрілила дуплетом лише за пару хвилин гри! Спершу голом відзначився Лерой Сане, а після Гаррі Кейн вдало реалізував 11-метровий удар.

Далі вже Реал кинув усі сили в атаку, зумівши також заробити пенальті! Вінісіус показав, що також вміє пробивати з "крапки", повторивши постріл Кейна.

У час, що залишився, команди обмінювалися атаками, проте рахунок на табло не змінився. Все вирішиться у Мадриді.