Динамо - Партизан 6:2: огляд матчу і результат гри 23.07.2024

Останні хвилини перед перервою переломили перебіг протистояння, а у другому таймі кияни довели справу до розгрому.
23 липня, 22:58
Динамо розгромило Партизан / ФК Динамо Киев

У вівторок, 23 липня, Динамо у польському Любліні у номінально домашньому матчі приймало Партизан у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Кияни пропустили першими, проте перед перервою перевернули перебіг протистояння, а в другій половині довели результат до розгромного, здобувши перемогу з рахунком 6:2.

Партизану вдалося вийти вперед після 20 хвилин гри завдяки пенальті. Олександр Караваєв сфолив у своєму штрафному майданчику, арбітр після перегляду відеоповтору вказав на позначку, а Матеус Сальданья паненкою переграв Георгія Бущана.

Джерело: ФК Динамо Киев

Утім, на останніх хвилинах першого тайму "біло-сині" все змінив на свою користь. Спочатку на 40-й хвилині Микола Шапаренко рахунок зрівняв, точно пробивши під поперечину, згодом Володимиру Бражку вдався ефектний дальній удар з-за меж штрафного майданчика, а в компенсований час Олександр Караваєв не без допомоги рикошету відправив м'яч у сітку воріт.

На початку другого тайму Владислав Кабаєв довів перевагу Динамо до розгромної, але незабаром Партизану вдалося відіграти один гол - Сальданья оформив дубль, заштовхавши м'яч у ворота. Проте киянам до кінця зустрічі вдалося повторити результат першого тайму. Голкіпер сербської команди зреагував на постріл Бражка зі штрафного, але після Назар Волошин віддав під удар Денису Попову, який був точний зблизька. А в доданий час рахунок до 6:2 довів Олександр Піхальонок, відзначивши голом свій дебют за "біло-синіх".

Матч-відповідь Партизан - Динамо відбудеться в середу, 31 липня, і розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Суперником переможця цієї пари у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів стане шотландський Рейнджерс.

Статистика матчу кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо - Партизан

Динамо - Партизан 6:2

Голи: Шапаренко 40, Бражко 43, Караваєв 45+1, Кабаєв 55, Попов 83, Піхальонок 90+3 - Сальданья 21 (пен.), 66

Володіння м'ячем: 67% - 33%
Удари: 23 - 4
Удари у площину: 10 - 4
Кутові: 6 - 0
Фоли: 11 - 15
Атаки: 160 - 113

Динамо: Бущан - Караваєв (Малиш, 46), Дячук, Попов, Вівчаренко - Буяльський (Піхальонок, 46), Бражко (Андрієвський, 86), Шапаренко (Лонвейк, 87) - Ярмоленко (Волошин, 69), Ванат, Кабаєв.

Партизан: А. Йовановіч - де Медіна (Філіповіч, 60), Марковіч, Муякіч, Антіч - Арріага, Го (Щекіч, 46), Захід (Натхо, 59) - Ксандер (Ібрагім, 60), Сальданья, Калулу (Тріфуновіч, 77).

Попередження: Бражко - Сальданья, де Медіна, Арріага.