Црвена Звезда - Бенфіка 1:2: огляд матчу і результат гри 19.09.2024

Український голкіпер не відіграв "на нуль", пропустивши під кінець зустрічі.
Вчора, 21:48
Бенфіка обіграла Црвену Звезду / Getty Images

У четвер, 19 вересня, Црвена Звезда приймала на своєму полі Бенфіку в рамках першого туру основної стадії Ліги чемпіонів.

Лісабонська команда, яка нещодавно змінила головного тренера, успішно стартувала в турнірі, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Команда Бруну Лаже у першому таймі забезпечила собі комфортну перевагу в два м'ячі. Уже на дев'ятій хвилині Керем Актюркоглу рахунок відкрив, а в середині першого тайму Оркун Кекчю чудовим ударом зі штрафного подвоїв результат.

Джерело: Getty Images

У другій половині зустрічі Бенфіка більше діяла за рахунком, а Црвена Звезда зуміла додати інтриги лише під кінець матчу. На 86-й хвилині Мілсона вивели віч-на-віч, той зблизився з голкіпером і пробив у правий кут - український воротар Анатолій Трубін у цій ситуації не врятував.

У другому турі Ліги чемпіонів Црвена Звезда 1 жовтня зіграє на виїзді з міланським Інтером, а Бенфіка 2 жовтня прийме на своєму полі мадридський Атлетіко.