Шахтар - Аталанта 0:3: відео голів і найкращих моментів матчу 02.10.2024

До вашої уваги огляд поєдинку української команди у головному єврокубковому турнірі.
Сьогодні, 22:22
Шахтар - Аталанта: відео голів і найкращих моментів матчу / Getty Images

У середу, 2 жовтня, Шахтар у номінально домашньому матчі зустрічався з Аталантою у рамках другого туру основного етапу Ліги чемпіонів.

Після нульової нічиєї з Болоньєю у стартовому поєдинку "гірники" цього разу зазнали від іншої італійської команди закономірної розгромної поразки з рахунком 0:3.

Аталанта вийшла вперед у середині першого тайму, коли Берат Джимсіті вразив ворота після розіграшу штрафного. Подвоїти перевагу бергамаски змогли перед перервою зусиллями Адемоли Лукмана.

До розгромного рахунок на початку другої половини зустрічі довів Рауль Белланова, замкнувши головою подачу на дальню стійку.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Шахтар - Аталанта у другому турі Ліги чемпіонів:

Шахтар - Аталанта 0:3

Голи: Джимсіті, 21, Лукман, 44, Белланова, 48

Шахтар: Різник - Бондар, Грам (Конопля, 46), Матвієнко - Марлон (Кевін, 63), Степаненко (Бондаренко, 63), Криськів, Педріньйо Азеведо - Судаков - Зубков (Невертон, 75), Егіналду (Траоре, 63).

Аталанта: Карнесеккі - Коссуну (Годфрі, 83), Джимсіті (Пашаліч, 46), Колашинац - Белланова (Куадрадо, 75), де Рон, Едерсон, Дзаппакоста - Самарджіч, Лукман (Ретегі, 59) - Де Кетеларе (Дзаніоло, 60).

Попередження: Грам - Дзаніоло, Едерсон.

Джерело: MEGOGO