Лілль - Реал 1:0: огляд матчу і результат гри 02.10.2024

Український голкіпер уперше цього сезону отримав шанс, але мадридці несподівано програли.
Сьогодні, 00:05
Реал програв Ліллю / Getty Images

У середу, 2 жовтня, Лілль зустрічався з Реалом у матчі другого туру основної стадії Ліги чемпіонів.

Чинний переможець турніру зазнав несподіваної поразки з рахунком 0:1, дозволивши супернику відзначитися з пенальті.

Визначальними у матчі, як виявилося, стали події наприкінці першого тайму. У компенсований час Едуардо Камавінга зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, за що Лілль отримав право на одинадцятиметровий удар. Джонатан Девід ударом з пенальті у правий верхній кут переграв українця Андрія Луніна, який уперше цього сезону захищав ворота Реала через травму Тібо Куртуа.

Джерело: Getty Images

У другому таймі мадридці спробували виправити ситуацію та переграли суперника статистично, але результат залишився незмінним.

Таким чином, після двох турів Реал та Лілль набрали по три очки. У наступному матчі "вершкові" 22 жовтня повторять минулий фінал Ліги чемпіонів, зустрівшись із Боруссією Дортмунд, а "доги" 23 жовтня вирушать у гості до ще одних мадридців, зігравши з Атлетіко.