"Хотіли забити, старалися, створювали моменти": Судаков висловився про поразку від Арсенала

Півзахисник Шахтаря поділився думками про поєдинок Ліги чемпіонів.
Сьогодні, 09:10
Георгій Судаков / Getty Images

Півзахисник Шахтаря Георгій Судаков прокоментував поразку від Арсенала у матчі третього туру основної стадії Ліги чемпіонів.

"Гірники" напередодні поступилися 0:1 "канонірам" після автоголу свого голкіпера.

"Перший тайм вийшов для нашої команди дуже важким. Була певна атмосфера, відчувався тиск, що у виїзній грі з неймовірно сильною командою допомагає твоєму супернику. Арсенал - мабуть, одна з найсильніших команд у Європі, навіть у всьому світі.

Ми пропустили в першому таймі, суперник ще мав шанси, але ми теж прагнули грати добре і самі теж створювали власні моменти. У другому таймі, гадаю, ми грали, може, й не дуже добре, але провели його так, що можна було цим пишатися. Хотіли забити, старалися, творили свої моменти. Вважаю, хоча б одного забитого гола ми тут заслуговували.

Хотілося б грати так щотижня. Ти насолоджуєшся моментом. Це неймовірно - дуже радий, що це сталося. Вихід у наступну стадію? Ми працюємо над цим. Віримо у це. Від гри до гри стаємо сильнішими. Подивимося, як складеться надалі. Складно загадувати наперед", - наводить слова Судакова офіційний сайт УЄФА.

На ISPORT доступне відео найкращих моментів матчу Арсенал - Шахтар (1:0).