"Мали забивати більше в першому таймі": Тренер Арсенала - про перемогу над Шахтарем

Мікель Артета оцінив успішний поєдинок Ліги чемпіонів проти "гірників".
Сьогодні, 11:41
Мікель Артета / Getty Images

Головний тренер Арсенала Мікель Артета прокоментував перемогу над Шахтарем у матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Напередодні "каноніри" обіграли суперника з рахунком 1:0 завдяки автоголу та з нереалізованим пенальті.

"Дуже задоволений результатом. У Лізі чемпіонів завжди важко. Ми мали забивати більше в першому таймі, а в другій половині я побачив невелику втому. Грати 60 хвилин вдесятьох кілька днів тому важко. Ми залишили гру трохи відкритою, але ми боролися за три очки.

Не знаю, чи був пов'язаний нереалізований пенальті зі втомою. Треба віддати належне Шахтарю, вони хоробрі. Коли ви даєте їм час з м'ячем і втрачаєте його, вам доводиться страждати.

Я не знаю, чому Гаверц не взявся бити пенальті. Він один із тих, хто виконує одинадцятиметрові, але виконав його Троссар", - наводить слова Артети BBC з посиланням на TNT Sports.

На ISPORT доступне відео найкращих моментів матчу Арсенал - Шахтар (1:0).