Швеція - Бельгія 0:3: огляд матчу і результат гри 24.03.2023

Хеттрик форварда "червоних дияволів" розбив шведських опонентів на старті відбору Євро-2024.
2023 г., 24 березня, 23:44
Бельгія розгромила Швецію / Getty Images

У п'ятницю, 24 березня, у рамках першого туру кваліфікації чемпіонату Європи-2024 збірна Бельгії зустрічалася на виїзді зі Швецією.

Доменіко Тедеско у своєму дебютному матчі на чолі "червоних дияволів" зумів здобути переконливу перемогу - підопічні німецького фахівця розгромили суперника з рахунком 3:0 завдяки хеттрику Ромелу Лукаку.

Джерело: Getty Images

Бельгійський форвард розпочав розгром шведів на 35-й хвилині, коли замкнув подачу до штрафного майданчика від Доді Лукебакіо. На початку другого тайму нападаючий міланського Інтера записав на свій рахунок дубль після асисту того ж Лукебакіо.

На 73-й хвилині зустрічі на полі з'явився викликаний у збірну Швеції 41-річний Златан Ібрагімовіч, проте так і не допоміг своїй команді переламати перебіг протистояння.

А ось Лукаку ближче до кінця матчу лише закріпив успіх бельгійців, оформивши хеттрик. Арбітру довелося скористатися VAR, розглянувши епізод на предмет офсайду, але в підсумку гол був зарахований.

У паралельному матчі групи F Австрія розгромила Азербайджан із рахунком 4:1.

У наступному поєдинку кваліфікації Швеція прийме на своєму полі 27 березня азербайджанців, а Бельгія пропускатиме тур, але проведе 28 березня товариський матч із Німеччиною.