Іспанія - Норвегія 3:0: огляд матчу та результат гри 25.03.2023

"Фурія роху" впевнено здолала опонента.
2023 г., 25 березня, 23:47
Іспанія - Норвегія / Getty Images

У суботу, 25 березня, в рамках першого туру кваліфікації на Євро-2024, Іспанія приймала на своєму полі збірну Норвегії. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першому таймі трибуни змогли побачити лише один забутий м'яч. Хавбек Дані Ольмо роздрукував ворота Ор'яна Нюланда.

У другій половині зустрічі іспанці змогли завершити розпочате. Нападаючий Хоселу зумів всього за пару хвилин оформив дубль і поставити фінальну крапку в цій зустрічі.

Зазначимо, що ключовий гравець збірної Норвегії Ерлінг Холанд пропускав цю зустріч через травму. Більше того, форварду довелося залишити прихильність національної команди.