Італія - ​​Україна: огляд та результат матчу 12.09.2023

2023 г., 12 вересня, 23:40
Італія - Україна  / Getty Images
Італія - Україна / Getty Images

У вівторок, 12 вересня, у рамках відбору на Євро-2024 збірна Італії приймала національну команду України.

Після першого тайму рахунок у матчі 2:1. Італійці забили швидкий гол після помилки Георгія Судакова, а через 16 хвилин Давиде Фраттезі подвоїв перевагу своєї команди.

На це українська команда відповіла одним забитим м'ячем. Андрій Ярмоленко під завісу тайму зміг заштовхати м'яч у ворота після потужного навали "жовто-синіх".

У другій половині гри в Італії знову було багато моментів, щоб відзначитися, але поперечина і Георгій Бущан зробили все можливе, щоб зберегти нинішній результат.

На жаль, українці забити так і не змогли, зважаючи на те, що збірна потепліла вельми застежену поразку з рахунком 1:2.