Португалія - Ісландія 2:0: огляд матчу і результат гри 19.11.2023

Португальці здобули десять перемог у десяти матчах кваліфікації континентальної першості.
2023 г., 19 листопада, 23:45
Португалія перемогла Ісландію / Getty Images

У неділю, 19 листопада, збірна Португалії приймала у Лісабоні Ісландію в матчі заключного туру кваліфікації Євро-2024.

Підопічні Роберто Мартінеса, які ще раніше забезпечили собі вихід у фінальну частину чемпіонату Європи, фінішували у відбірковій групі зі стовідсотковим показником набраних очок, здобувши десяту перемогу в десяти поєдинках.

Португальська команда обіграла ісландців з рахунком 2:0, відправивши у ворота суперника по м'ячу в кожному з таймів. На 37-й хвилині Бруну Фернандеш вивів господарів поля вперед, а в середині другої половини зустрічі Рікарду Орта, який вийшов на заміну, подвоїв перевагу.

Таким чином, Португалія з 30 очками стала першою в групі J. Друге місце з 22 балами посіла Словаччина, яка також зіграє на Євро-2024. Слідом ідуть Люксембург (17), Ісландія (10) та Боснія і Герцеговина (9), а на дні секстету розташувався Ліхтенштейн (0).