Яремчук отримав найвищу оцінку серед усіх гравців матчу Боснія і Герцеговина - Україна

І це зовсім не дивно, адже форвард Валенсії став автором рятівних гола та асиста.
22 березня, 00:32
Роман Яремчук / Getty Images

У четвер, 21 березня, у боснійській Зениці пройшов півфінальний матч плей-оф кваліфікації на ЧЄ-2024 між збірними Боснії і Герцеговини та України.

Підопічні Сергія Реброва пропустили гол після перерви, але за кілька хвилин до кінця зустрічі вони зуміли організувати кілька результативних ударів, які дозволили їм завоювати вольову перемогу з рахунком 2:1.

Цьому посприяв форвард Валенсії Роман Яремчук, який з'явився наприкінці матчу та оформив гол+асист. Він же, за версією Sofascore, отримав найвищу оцінку серед усіх гравців поєдинку (8,7).

Найкращим гравцем у боснійської команди став нападник Ермедін Демірович (7,4).

Джерело: скриншот

За рахунок перемоги Україна вийшла у фінал плей-оф відбору на Євро-2024, де "жовто-сині" зустрінуться зі збірною Ісландії. На ISPORT можна ознайомитись з історією протистояння української та ісландської збірних.