Привіт із Каталонії: Жирона привітала Циганкова та Довбика з виходом на Євро-2024

Іспанський клуб відзначив заслуги своїх українських футболістів.
27 березня, 00:23
Віктор Циганков / Getty Images

У вівторок, 26 березня, у Вроцлаві відбувся фінальний матч плей-оф відбору на чемпіонат Європи 2024 року, де збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:1.

На старті другого тайму підопічним Сергія Реброва вдалося забити швидкий гол, який відновив паритет.

Результативним ударом по воротах ісландців відзначився Віктор Циганков, чий гол не залишився непоміченим у соціальних мережах його клубу Жирони.

Спочатку каталонці просто написали ім'я українця, після чого написали його прізвисько "Tsygangoat".

А вже після фінального свистка Жирона привітала його та Артема Довбика, який з'явився на полі на 72-й хвилині, з виходом на Євро-2024.

"Артем Довбик та Віктор Циганков зіграють на чемпіонаті Європи! Вітаємо хлопців!".

Нагадаємо, що майбутній чемпіонат Європи 2024 року, який пройде в Німеччині, стане для України вже четвертим поспіль, на якому виступатимуть "жовто-сині".