Нападник збірної Польщі пропустить Євро-2024 через травму в матчі з Україною

Ушкодження завадить Аркадіушу Міліку взяти участь у другому поспіль чемпіонаті Європи.
8 червня, 08:33
Аркадіуш Мілік / Getty Images

Нападник збірної Польщі Аркадіуш Мілік не зможе зіграти на Євро-2024 через травму, отриману вже в дебюті товариського матчу з Україною (3:1).

Про це після гри повідомив головний тренер польської національної команди Міхал Пробеж, також проаналізувавши сам поєдинок.

"Передусім хотів би висловити співчуття сім'ї загиблого солдата - це дуже важкий момент для батьків. Співчуття від імені всієї збірної та Федерації футболу Польщі.

Гра пройшла добре. Ми добре розпочали, але ушкодження Міліка на другій хвилині призвело до того, що він не поїде на Євро.

Ми забивали, але нам не вистачало контролю м'яча. У другому таймі ми були сильними та створили кілька моментів. Те, що ми хотіли, ми робили. Ми звертали увагу на небезпечні моменти та реагували.

Стан шести гравців зараз невідомий, нам потрібно з'ясувати його з лікарем. Ще не відомо, чи поїдуть вони на Євро", - сказав Пробеж після матчу.

Зазначимо, що Мілік через травму коліна також пропустив попередній Євро-2020.

На чемпіонаті Європи-2024 збірна Польщі зіграє у групі D з Нідерландами, Австрією та Францією.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Польща - Україна (3:1).