Італія - ​​Албанія 2:1 відео голів та найкращих моментів матчу Євро-2024 15.06.2024

Італійська збірна перемогла, незважаючи на ранній пропущений гол.
16 червня, 00:55
Італія - ​​Албанія / Getty Images

У Дортмунді на Сігнал Ідуна Парк пройшов матч першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024, в якому Італія не без проблем обіграла Албанію з рахунком 2:1.

На першій хвилині поєдинку хавбек албанської збірної Недім Байрамі оформив найшвидший гол в історії турніру.

Але всього через десять хвилин Алессандро Бастоні відновив паритет, а ще через п'ять хвилин Ніколо Барелла вивів італійців вперед і, як виявилося, приніс "скуадрі адзуррі" вольову перемогу.