День в історії: Десять років тому в Києві на НСК Олімпійський відбувся фінал Євро-2012

У вирішальному поєдинку континентальної першості іспанці розгромили італійців.
2022 г., 1 липня, 20:30
Іспанія – переможець Євро-2012 / Getty Images

Рівно 10 років тому, 1 липня 2012 року, відбувся фінал чемпіонату Європи, який проходив в Україні та Польщі.

У вирішальному поєдинку Євро-2012 збірна Іспанії в Києві на НСК Олімпійський здобула розгромну перемогу над Італією з рахунком 4:0.

Наприкінці чверті години гри рахунок у матчі відкрив Давід Сілва, а під кінець першого тайму перевагу іспанців подвоїв Жорді Альба. Ще два м'ячі під кінець зустрічі італійська збірна пропустила у меншості, коли травму отримав Тьяго Мотта, а тренер "скуадри адзурри" Чезаре Пранделлі вже використав усі заміни. Рахунок до розгромного довели Фернандо Торрес та Хуан Мата.

Раніше УЄФА згадав вихід збірної України до чвертьфіналу Євро-2020.