Крістал Пелас - Арсенал 0:2 Відео голів і огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2022 г., 6 серпня, 00:58
Зінченко зробив асист у дебютному матчі за Арсенал / Getty Images

У п'ятницю, 5 серпня, у стартовому матчі нового сезону англійської Прем'єр-ліги Крістал Пелас приймав на своєму полі Арсенал.

У складі "канонірів" офіційно дебютував літній новачок Олександр Зінченко та допоміг команді здобути перемогу з рахунком 2:0, відзначившись результативною передачею.

На 20-й хвилині зустрічі українець після подачі кутового скинув м'яч на Габріеля Мартінеллі, який вразив ворота суперника. Під кінець матчу гості збільшили свою перевагу після автоголу Марка Гехі.

Зінченко у своєму першому офіційному матчі за Арсенал провів на полі 83 хвилини, після чого його замінили на Кірана Тірні.