Евертон Миколенка розпочав новий сезон із поразки від Челсі

Лондонський клуб здобув мінімальну перемогу над "ірисками".
2022 г., 6 серпня, 21:38
Евертон - Челсі / Getty Images

У суботу, 6 серпня, у рамках першого туру АПЛ Евертон приймав Челсі. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек лондонців Жоржіньо. Італієць вдало реалізував 11-метровий удар на 45+9 хвилин.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин, відзначившись жовтою карткою під завісу зустрічі.

Зазначимо, "іриски" вперше за останні 11 років поступилися у стартовому матчі сезону АПЛ.

Евертон - Челсі 0:1

Гол: Жоржиньо, 45+9

Евертон: Пікфорд, Паттерсон, Годфрі (Холгейт, 18), Тарковський, Міна (Рубен Вінагре, 70), Миколенко, Грей, Дукуре, Івобі, Гордон, Макніл (Аллі, 61).

Челсі: Менді, Джеймс, Аспілікуета, Тіаго Сілва, Кулібалі (Кукурелья, 75), Чілуелл (Лофтус-Чік, 65), Жоржіньо, Канте, Маунт (Пулішич, 65), Хавертц (Броя, 75), Стерлінг.

Попередження: Міна, Джеймс, Миколенко, Холгейт, Кукурелья

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Евертон АПЛ