Тоттенгем - Саутгемптон 4:1 Відео голів і огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2022 г., 6 серпня, 23:10
Тоттенгем розгромив Саутгемптон / Getty Images

У суботу, 6 серпня, Тоттенгем у рамках першого туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Саутгемптон.

У стартовому поєдинку нового чемпіонату лондонський клуб хоч і пропустив першим, але зумів здобути впевнену перемогу з рахунком 4:1.

"Святі" відкрили рахунок на 12-й хвилині завдяки результативному удару Джеймса Ворд-Прауза, але "шпори" ще до перерви зуміли відігратися та вийти вперед завдяки зусиллям Раяна Сессеньйона та Еріка Даєра.

У другому таймі Мохаммед Салісу відзначився автоголом, а Деян Кулусевскі довів рахунок у поєдинку до розгромного.

До вашої уваги відео голів і огляд матчу Тоттенгем - Саутгемптон:

Тоттенгем - Саутгемптон 4:1

Голи: Сессеньйон, 21, Даєр, 31, Салісу, 60 автогол, Кулусевскі, 63 - Ворд-Прауз, 12

Тоттенгем: Льоріс, Емерсон (Доерті, 87), Даєр, Девіс (Лангле, 86), Ромеро, Сессеньйон (Перішіч, 66), Сон Хин Мін, Хейб'єрг, Бентанкур (Біссума, 86), Кулусевскі (Моура, 86), Кейн.

Саутгемптон: Базуну, Вокер-Пітерс, Беднарек, Валері (Стівенс, 46), Салісу, Дженепо (Перро, 72), Ромеу (Діалло, 75), Ворд-Прауз, Лавіа, Арібо, Армстронг (Армстронг, 46).

Попередження: Сессеньйон, 24, Бентанкур, 75, Біссума, 88.