Челсі - Тоттенгем 2:2 Відео голів і огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2022 г., 14 серпня, 21:25
Тоттенгем вирвав нічию у матчі з Челсі / Getty Images

У неділю, 14 серпня, Челсі в рамках другого туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Тоттенгем.

"Шпори", двічі програючи в ході зустрічі, все ж таки зуміли уникнути поразки під кінець поєдинку, завершивши протистояння внічию 2:2.

Челсі вийшов уперед у першому таймі завдяки точному удару літнього новачка Каліду Кулібалі. Тоттенгем зміг відігратися вже в другій половині зустрічі зусиллями П'єр-Еміля Гейб'єрга, але незабаром знову опинився в ролі наздоганяючого - другий гол у складі "синіх" на свій рахунок записав Ріс Джеймс.

Проте на шостій компенсованій хвилині Гаррі Кейн замкнув подачу з кутового і вирвав нічию для своєї команди.