Вилучення Нуньєса в стилі Зідана поставило "червоних" у скрутне становище, через яке клуб втратив очки.
2022 г., 16 серпня, 00:02
Ліверпуль - Крістал Пелас / Getty Images

У понеділок, 15 серпня, у рамках другого туру АПЛ Ліверпуль зустрічався з Крістал Пелас.

Першим рахунок голам у цьому матчі відкрив нападник гостей Вільфрід Заа. Івуарієць із передачі Еберіче Езе вразив ворота Алісона на 32-й хвилині.

Майже на екваторі другого тайму вилучення у стилі Зідана заробив форвард "червоних" Дарвін Нуньєс, поставивши свою команду у скрутне становище. Удесятьох Ліверпуль був змушений відіграватися.

Напрочуд багатьох Пелас не став добивати пораненого звіра, а сів в оборону, за що всього за кілька хвилин пошкодував. Вінгер господарів Луїс Діас зрівняв рахунок, подарувавши мерсисайдцям надію на три очки у матчі.

"Червоні" до самого фінального свистка контролювали гру, проте вирвати три очки клубу так і не вдалося. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

Ліверпуль - Кристал Пелас 1:1

Голи: Діас, 61 - Заа, 32

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Філіпс (Гомес, 63), Робертсон (Цімікас, 63), Мілнер (Хендерсон, 63), Фабіньо, Еліотт (Карвалью, 79), Салах, Діас, Нуньєс.

Кристал Пелас: Гуаїта, Клайн, Уорд, Андерсен, Гехі, Мітчелл (Річардс, 79), Езе (Милівійович, 79), Шлупп (Олісі, 88), Дукуре (Хьюз, 79), Айю (Едуар, 63), Заа.

Попередження: Діас, Андерсен, Уорд, Едуар, Гуаїта, Цімікас.

Вилучення: Нуньєс, 57.