Ювентус та Рома розійшлися миром

Команди у результативному матчі не виявили між собою найсильнішого.
2022 г., 27 серпня, 21:47
Ювентус - Рома / Getty Images

У суботу, 27 серпня, у рамках 3 туру чемпіонату Італії Ювентус зустрічався з Ромою. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Туринці вже на початку зустрічі забили швидкий гол. Форвард Душал Влахович записав своє ім'я на табло на 2-й хвилині матчу.

До середини тайму Ювентус вдалося подвоїти свою перевагу, проте арбітр не зарахував гол Локателлі. Італієць в епізоді із забитим м'ячем примудрився підіграти собі рукою.

У другій половині зустрічі головний тренер Роми Жозе Моурінью зробив пару перестановок, після яких клубу вдалося зрівняти рахунок. Теммі Абрахам на 69-й хвилині зустрічі відзначився з асиста Дібали.

Після цього гола обидві команди ще мали моменти, щоб вирвати перемогу, однак поєдинок так і завершився з нічийним результатом.

Ювентус - Рома 1:1

Голи: Влахович, 2 - Абрахам, 69

Ювентус: Шченни, Де Шильо, Данило, Бремер, Алекс Сандро, Куадрадо (Маккенні, 77), Рабйо (Закарія, 58), Костич, Локателлі (Ровелла, 86), Міретті (Мілік, 77), Влахович (Кін, 86)  .

Рома: Руй Патрісіу, Карсдорп (Челік, 62), Смоллінг, Манчіні (Ель-Шаараві, 46), Рожер, Спінаццола (Залевські, 46), Матіч, Крістанте, Пеллегріні (Бове, 90), Дібала (Кумбула, 7)  Абрахам.

Попередження: Локателлі, Крістанте, Костіч, Челік.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Рома Ювентус Серія А