Ліверпуль вирвав перемогу над Ньюкаслом на останній секунді матчу

Фабіу Карвалью приніс своїй команді три очка.
2022 г., 1 вересня, 00:17
Фабіу Карвалью і Юрген Клопп / Getty Images

В рамках 5 туру чемпіонату Англії Ліверпуль на Енфілді зустрівся з Ньюкаслом.

Мерсисайдці в епічному стилі вибороли перемогу з рахунком 2:1 на останній секунді матчу.

"Сороки" першими відзначились наприкинці першого тайму.

Дебютний гол в першому ж своєму матчі забив Александр Ісак, який дозволив піти своїй команді на перерву переможцями.

У другій половині зустрічі все перевернулось з ніг на голову, коли на 61 хвилині голом відзначився Роберто Фірміно, а в компенсований арбітром час Фабіу Карвалью встановив остаточний рахунок.

Ліверпуль — Ньюкасл 2:1
Голи: Фірміно, 61, Карвалью, 90+8 — Ісак, 38

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд (Карвалью, 71), Гомес, Ван Дейк, Робертсон (Цимікас, 71) — Елліотт, Фабіньо, Гендерсон (Гендерсон, 70) — Салах, Фірміно, Діас.

Ньюкасл: Поуп — Тріпп’єр, Ласеллс, Берн, Таргетт — Віллок, Лонгстафф, Фрейзер (Мерфі, 65) — Альмірон (Андерсон, 84), Ісак (Вуд, 66), Жоелінтон.

Попередження: Ласеллс, Тріпп’єр.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: футбол Ліверпуль Ньюкасл