Челсі вирвав перемогу у Вест Гема під завісу зустрічі

"Сині" за шість турів чемпіонату Англії вибороли третю вікторію.
2022 г., 3 вересня, 18:58
Челсі - Вест Гем / Getty Images

У суботу, 3 вересня, у рамках 6 туру АПЛ Челсі приймав на своєму полі Вест Гем. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Протягом усієї зустрічі "сині" контролювали м'яч, проте ця перевага не призвела до великої кількості забитих м'ячів.

Лише у другому таймі глядачі побачили голи. Спочатку гості забили на 62-й хвилині, проте Челсі після цього двічі відзначився у ворота "молотобійців".

Господарям приніс три очки гол Кая Хавертца на 88-й хвилині.

Після 6 турів Челсі йде на 5 місці з 10 балами, а Вест Гем займає 17 рядок, набравши 4 очки.

Челсі - Вест Гем 2:1

Голи: Чілуелл, 76, Хавертц, 88

Челсі: Менді, Джеймс, Тіаго Сілва, Кулібалі, Фофана, Кукурелья, Ковачіч, Лофтус-Чік, Галлахер, Пулішич (Маунт, 60), Стерлінг.

Вест Гем: Фабіаньскі, Цоуфал, Зума, Керер, Емерсон, Соучек, Райс, Форнальс (Корне, 86), Лукас Пакета (Огбонна, 83), Антоніо (Бенрахма, 74), Боуен.

Попередження: Лофтус-Чік, Кукурель, Джеймс, Антоніо, Керер.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Вест Гем АПЛ