Манчестер Сіті не зміг на виїзді обіграти Астон Віллу

Холанд забив, проте цього виявилося замало для перемоги "містян".
2022 г., 3 вересня, 21:22
Астон Вілла - Манчестер Сіті / Getty Images

У суботу, 3 вересня, у рамках 6 туру АПЛ Астон Вілла приймала Манчестер Сіті. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першій половині зустрічі глядачі голів не побачили, проте вже на старті другого тайму форвард гостьової команди Ерлінг Холанд порадував фанатів забитим м'ячем.

В середині тайму Астон Вілла зуміла відігратися. Гол на свій рахунок записав вінгер Ерік Бейлі, відзначившись із передачі Джейкоба Ремзі.

У час, що залишився, "городяни" контролювали м'яч і саму гру, проте перетворити свою перевагу на голи так і не змогли, завершивши матч внічию 1:1.

Астон Вілла - Манчестер Сіті 1:1

Голи: Бейлі, 74 - Холанд, 50

Астон Вілла: Мартінес, Кеш (Янг, 27), Мінгз, Конса, Дінь, Макгінн (Коутіньо, 65), Камара, Дуглас Луїс, Ремзі, Уоткінс, Бейлі.

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер (Аке, 80), Стоунз, Рубен Діаш, Жоау Канселу, Гюндоган, де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва (Марез, 73), Фоден, Холанд.

Попередження: Кеш, Дінь.