Наполі у непростому матчі здолав Лаціо

Неаполітанці тимчасово очолили турнірну таблицю чемпіонату Італії.
2022 г., 3 вересня, 23:41
Лаціо - Наполі / Getty Images

У суботу, 3 вересня, у рамках 5 туру Серії А Лаціо приймав Наполі. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Вже на 4-й хвилині Лаціо вийшов уперед. Голом відзначився атакуючий півзахисник клубу Маттіа Дзакканьї з передачі вінгера Феліпе Андерсона.

На кінець першого тайму Наполі зумів відігратися зусиллями центрального захисника. Кім Мін Чже виявився найшвидшим і точнішим за всіх у штрафному майданчику суперника під час подачі з кутового.

Переможний гол забив вінгер неаполітанців Хвіча Кварацхелія. Грузинський футболіст відзначився на 61 хвилині зустрічі, встановивши фінальний результат.

Лаціо - Наполі 1:2

Голи: Дзакканьї, 4 - Кім Чже Мін, 38, Кварацхелія, 61

Лаціо: Проведель - Габаррон, Романьолі, Марушич - Луїс Альберто (Весіно, 53), Катальді (Башич, 75), Мілінкович-Савіч, Ладзарі (Хюсай, 84) - Феліпе Андерсон (Канчельєрі, 84), Дзакканьї  , іммобілі.

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім Мін Чже, Маріу Руй - Лоботка, Зеліньскі (Елмаз, 68), Замбо-Ангісса - Лосано (Політано, 45), Осімхен, Кварацхелія (Распадорі, 68).

Попередження: Мілінковіч-Савіч, Феліпе Андерсон, Катальді.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Наполі Лаціо Серія А