Каталонці здобули третю перемогу з великим рахунком поспіль.
2022 г., 4 вересня, 00:00
ФК Барселона  / Getty Images
ФК Барселона / Getty Images

У суботу, 3 вересня, у рамках 4 туру Ла Ліги Севілья зустрічалася з Барселоною. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:0.

У першому таймі каталонці, незважаючи на тиск з боку Севільї, зуміли реалізувати два свої моменти. Спочатку голом відзначився вінгер Рафінья, добивши м'яч у порожні ворота після невдалої спроби перекинути голкіпера від Роберта Левандовського.

Через 15 хвилин сам поляк зумів реалізувати свій момент, забивши з асиста Жюля Кунде.  Форвард Барселони витонченим ударом з льоту влучив у ворота суперника.

У другому таймі жирну крапку в цій зустрічі поставив центрбек Ерік Гарсія з асиста Кунде.  Іспанець забив гол після скидки головою від француза.

Після 4 турів Севілья займає 17 рядок із 1 балом, а Барселона йде на 2 місці, набравши 10 очок.

Севілья - Барселона 0:3

Голи: Рафінья, 21, Левандовський, 36, Гарсія, 50

Севілья: Буну - Монтьєль (Сусо, 64), Фернандо, Ньянзу, Акунья - Ракітіч, ​​Гудель (Кармона, 46), Жордан (Ділейні, 46) - Іско (Гомес, 70), Ламела, Ен-Несірі (Дольберг, 57).

Барселона: тер Штеген - Кунде, Араухо, Ерік Гарсія (Серджі Роберто, 55), Бальде (Альба, 64) - Бускетс, Педрі (де Йонг, 63), Гаві - Левандовськи (Фаті, 74), Дембеле (Ферран Торрес, 63), Рафінья.

Попередження: Дембеле, Бальда, Жордан, Кармона, Араухо, Роберто.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Барселона Севілья Ла Ліга